Reference od našich spokojených klientů
Iveta Chmelíková
“ Spolupráce je výborná. Líbí se mi technika mazání. Jak masáž tak i masérka jsou příjemné. Snadná a rychlá domluva u rezervace termínů. „
Tomáš Pinkr
“ S Jiřinou se mi vždy spolupracovalo výborně. Pokud jsme společně připravovali a realizovali tábor, bylo vše připravené, moje nápady a návrhy vždy vyslechla a pobavili jsme se o nich. Jakákoliv kritika byla vždy konstruktivní. Navíc jsme společně užili spoustu srandy.
Co se týče její práce čarodějky, je suprová. Umí vyslechnout, poradit a uklidnit. Vždy mě nabila energií, kterou jsem potřeboval. Za mě jednoznačně doporučuji, je perfektní! „
/ učitel na ZŠ Eden Praha /
Petra Hanschuhová
“ Moje cesta k Jiřince byla téměř rychlá a na poslední chvíli, kdy mi bylo nebylo vůbec dobře, žila jsem jen ve strachu s černoty, která měla na mě zálusk. Jiřinka, hned neváhala a pomohla mi, jak seancemi, naučila mě jak vnímat Andílky a nebát si říct o pomoc či radu. Stále mám Jiřinku za zády, je to moje učitelka, pro rady a vysvětlení se můžu na ni kdykoli obrátit. Jsem moc ráda, že jsem ji poznala. „
/ trenérka klusáckých koní /
Blanka Elisová
“ Jiřinko, super stránky, ráda si je pročítám, je tam spousta inspirace, pozitiva a pravdy,. Procházím nelehkou situaci a musím zvládnout to, do čeho jsem se pustila a u Vas nacházím rady a povzbuzeni s láskou děkuji.“
Lucie Volfová
“ Jiřinka Andělka Dušička s dobrým srdcem, šestý smysl, pochopení , laskavost, dobrota a znalost, to je Jiřinka.“
Jana Koldinská
“ S Jiřinkou jsem velice spokojená, témata jsou super a je úžasný člověk, jsem velice ráda, že patřím do její skupiny a mám veliké štěstí, že jsem ji poznala. „
Šárka Sovadinová
“ Naší Jiřinku znám spousty let, ještě když působila jako knihovnice v knihovně. Cca před třemi léty jsem ji navštívila v jejím “ salónku „. Už tehdy mi moc pomohla a celou tu dobu (tři roky) mi pomáhá stále. Hlavně pomáhá po psychické stránce, podporuje, ví co kdy člověk potřebuje slyšet. Už kolikrát se mi stalo, že jsem potřebovala poradit a Jiřinka hned reagovala a to i v době, kdy ona sama nebyla třeba fit. Je to prostě MŮJ ( vím, že nejen můj) ANDÍLEK se zlatým srdíčkem. Jsem moc ráda, že se nám naše cesty zkřížily a mám v ní velikánskou oporu. Děkuji za NÍ. „
Jan Klimeš
“ Jirinkou se mi spolupracovalo dobre. Na vse co jsem se ji zeptal, tak mi vzdy ochodne odpovedela, vysvetlila a i poradila. Je to ucineny andel.“