Reference od našich spokojených klientů
Jan Klimeš
“ Jirinkou se mi spolupracovalo dobre. Na vse co jsem se ji zeptal, tak mi vzdy ochodne odpovedela, vysvetlila a i poradila. Je to ucineny andel.“
Petra Hanschuhová
“ Moje cesta k Jiřince byla téměř rychlá a na poslední chvíli, kdy mi bylo nebylo vůbec dobře, žila jsem jen ve strachu s černoty, která měla na mě zálusk. Jiřinka, hned neváhala a pomohla mi, jak seancemi, naučila mě jak vnímat Andílky a nebát si říct o pomoc či radu. Stále mám Jiřinku za zády, je to moje učitelka, pro rady a vysvětlení se můžu na ni kdykoli obrátit. Jsem moc ráda, že jsem ji poznala. „
/ trenérka klusáckých koní /
Marcela Radošovská
“ Vždy na pravém místě v správně čas. nasmerovani tou správnou cestou. ujasneni myšlenek.vysvetleni nejasností a hlavně člověku u vás najde sám sebe.“
Lucie Harmáčková
“ Jiřinka je skvělý člověk a je to má úžasná čarodějka Když stojím na rozcestí, vždy se přijdu poradit. „
Lucie Volfová
“ Jiřinka Andělka Dušička s dobrým srdcem, šestý smysl, pochopení , laskavost, dobrota a znalost, to je Jiřinka.“
Dana Petříková
“ Co bych tak mohla napsat o této báječné a úžasné ženě……jo, už vím……jmenuje se Jiřinka, znám ji už pěkných pár let. Prvně jsem se s ní setkala v den mých narozenin. Byla jsem na dně, zoufalá a nevěděla jsem si rady se svým životem a vlastně se vším. Osud nás spojil v ten pravý čas. Moc mi pomáhá, léčí moji dušičku, tělíčko a taky srdíčko. Je úžasná, báječná, vlídná, laskavá, milující. Její pomocná ruka spolu s andílky je pro mne darem Andělským. Vyslechne, poradí, pomůže a na vaší cestě životem vás nasměruje, přesně tak, kam je třeba. Děkují jí za její pomoc pro nás pro všechny, je to naše Světlo, Láska, pomoc, naděje i Slunce. Vřele doporučuji…..to musíte zažít, to musíte prožít…..“
/ pracuje ve společnosti Ahold Albert /
Jana Koldinská
“ S Jiřinkou jsem velice spokojená, témata jsou super a je úžasný člověk, jsem velice ráda, že patřím do její skupiny a mám veliké štěstí, že jsem ji poznala. „
Hana Bůchová
“ Prostě úžasná naše Jiřinka se vším si ví rady a nic není problém vždy si na nás najdeš chvilku, když Tě potřebujeme jsi prostě skvělá a já jsem ráda, že Tě znám.“