Reference od našich spokojených klientů
Hana Bůchová
“ Prostě úžasná naše Jiřinka se vším si ví rady a nic není problém vždy si na nás najdeš chvilku, když Tě potřebujeme jsi prostě skvělá a já jsem ráda, že Tě znám.“
Petra Hanschuhová
“ Moje cesta k Jiřince byla téměř rychlá a na poslední chvíli, kdy mi bylo nebylo vůbec dobře, žila jsem jen ve strachu s černoty, která měla na mě zálusk. Jiřinka, hned neváhala a pomohla mi, jak seancemi, naučila mě jak vnímat Andílky a nebát si říct o pomoc či radu. Stále mám Jiřinku za zády, je to moje učitelka, pro rady a vysvětlení se můžu na ni kdykoli obrátit. Jsem moc ráda, že jsem ji poznala. „
/ trenérka klusáckých koní /
Jana Koldinská
“ S Jiřinkou jsem velice spokojená, témata jsou super a je úžasný člověk, jsem velice ráda, že patřím do její skupiny a mám veliké štěstí, že jsem ji poznala. „
Lucie Harmáčková
“ Jiřinka je skvělý člověk a je to má úžasná čarodějka Když stojím na rozcestí, vždy se přijdu poradit. „
Tomáš Pinkr
“ S Jiřinou se mi vždy spolupracovalo výborně. Pokud jsme společně připravovali a realizovali tábor, bylo vše připravené, moje nápady a návrhy vždy vyslechla a pobavili jsme se o nich. Jakákoliv kritika byla vždy konstruktivní. Navíc jsme společně užili spoustu srandy.
Co se týče její práce čarodějky, je suprová. Umí vyslechnout, poradit a uklidnit. Vždy mě nabila energií, kterou jsem potřeboval. Za mě jednoznačně doporučuji, je perfektní! „
/ učitel na ZŠ Eden Praha /
Lucie Volfová
“ Jiřinka Andělka Dušička s dobrým srdcem, šestý smysl, pochopení , laskavost, dobrota a znalost, to je Jiřinka.“
Šárka Sovadinová
“ Naší Jiřinku znám spousty let, ještě když působila jako knihovnice v knihovně. Cca před třemi léty jsem ji navštívila v jejím “ salónku „. Už tehdy mi moc pomohla a celou tu dobu (tři roky) mi pomáhá stále. Hlavně pomáhá po psychické stránce, podporuje, ví co kdy člověk potřebuje slyšet. Už kolikrát se mi stalo, že jsem potřebovala poradit a Jiřinka hned reagovala a to i v době, kdy ona sama nebyla třeba fit. Je to prostě MŮJ ( vím, že nejen můj) ANDÍLEK se zlatým srdíčkem. Jsem moc ráda, že se nám naše cesty zkřížily a mám v ní velikánskou oporu. Děkuji za NÍ. „
Iveta Chmelíková
“ Spolupráce je výborná. Líbí se mi technika mazání. Jak masáž tak i masérka jsou příjemné. Snadná a rychlá domluva u rezervace termínů. „