Reference od našich spokojených klientů
Eva Dardová
“ Jirinka je uzasny clovicek. Je mila, ochotna, plna optimismu a velmi empaticka. Vyslechne, poradi a nabije pozitivni energii. Svoji praci provadi s laskou a radosti. Spoluprace s Jirinkou je bajecna a kazda navsteva u ni je nezapomenutelna.“
Petra Hanschuhová
“ Moje cesta k Jiřince byla téměř rychlá a na poslední chvíli, kdy mi bylo nebylo vůbec dobře, žila jsem jen ve strachu s černoty, která měla na mě zálusk. Jiřinka, hned neváhala a pomohla mi, jak seancemi, naučila mě jak vnímat Andílky a nebát si říct o pomoc či radu. Stále mám Jiřinku za zády, je to moje učitelka, pro rady a vysvětlení se můžu na ni kdykoli obrátit. Jsem moc ráda, že jsem ji poznala. „
/ trenérka klusáckých koní /
Blanka Elisová
“ Jiřinko, super stránky, ráda si je pročítám, je tam spousta inspirace, pozitiva a pravdy,. Procházím nelehkou situaci a musím zvládnout to, do čeho jsem se pustila a u Vas nacházím rady a povzbuzeni s láskou děkuji.“
Petr Kříž
„Naše spolupráce asi začala v roce 2016. Nejdřív jsme si psali veřejně pak i soukromě. Čím více jsme si začali psát, tím více se nám budovalo přátelství. Samozřejmě že nezůstalo jen virtuální přátelství, ale několikrát jsme se nejen setkali, ale i navštívili. Naše setkání nejsou vždy v duchu pracovním, ale jsou také o životě. Jsem rád, že nám život umožnil se seznámit.“
Jan Klimeš
“ Jirinkou se mi spolupracovalo dobre. Na vse co jsem se ji zeptal, tak mi vzdy ochodne odpovedela, vysvetlila a i poradila. Je to ucineny andel.“
Marcela Radošovská
“ Vždy na pravém místě v správně čas. nasmerovani tou správnou cestou. ujasneni myšlenek.vysvetleni nejasností a hlavně člověku u vás najde sám sebe.“
Tomáš Pinkr
“ S Jiřinou se mi vždy spolupracovalo výborně. Pokud jsme společně připravovali a realizovali tábor, bylo vše připravené, moje nápady a návrhy vždy vyslechla a pobavili jsme se o nich. Jakákoliv kritika byla vždy konstruktivní. Navíc jsme společně užili spoustu srandy.
Co se týče její práce čarodějky, je suprová. Umí vyslechnout, poradit a uklidnit. Vždy mě nabila energií, kterou jsem potřeboval. Za mě jednoznačně doporučuji, je perfektní! „
/ učitel na ZŠ Eden Praha /
Iveta Chmelíková
“ Spolupráce je výborná. Líbí se mi technika mazání. Jak masáž tak i masérka jsou příjemné. Snadná a rychlá domluva u rezervace termínů. „