
POŘÁD JSI TAM BYL……
Narozeniny. Spoustu přání, dárků, kytek. Všichni jsou úžasní. Za tři dny svátek a zase krásné pocity. Lidi, kteří jsou mi blízcí, jsou se mnou. A najednou zpráva, kterou bych čekala úplně nejmíň. Milé přání, z velké dálky. Ne na kilometry, ale v čase. Dvacet let. Je vůbec možné, aby duše zareagovala po tolika letech tak,
